نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: دستگاه تشخیص رنگ خودرو

 1. #1
  عضو جدید آموزشگاه موسیقی فردوس آواتار ها
  تاریخ عضویت
  دی 1398
  نوشته ها
  6
  تشکر تشکر کرده 
  0
  تشکر تشکر شده 
  0
  تشکر شده در
  0 پست

  دستگاه تشخیص رنگ خودرو

  دستگاه تشخیص رنگ خودرو مدل TG18FN، یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های کمپانی FMC میباشد. دستگاه تست رنگ خودرو حرفه ای FMC مدل TG18FN، ویژگی هایی همچون صفحه نمایش بزرگ، چراغ صفحه نمایش و سنسور دقیق و حساس دارد که همین موارد این ابزار را به عنوان یکی حرفه ای ترین دستگاه تشخیص رنگ ماشین، تبدیل کرده است. هم اکنون شما میتوانید با قیمت مناسب از شرکت رادان، دستگاه تشخیص رنگ خودرو پیشرفته FMC را تهیه و برای تست رنگ خودرو از آن استفاده نمایید. اگر هم اکنون برای کارشناسی رنگ بدنه اتومبیل، به دنبال یک تستر رنگ دیجیتال و پیشرفته هستید که بتوانید با قیمت ارزان و گارانتی معتبر تهیه کنید، فروشگاه اینترنتی رادان؛ یکی از معتبرترین مرکز فروش دستگاه تست رنگ خودرو در ایران می باشد. ما در ادامه به مواردی همچون: قیمت پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو، نجوه کار و آموزش دستگاه کارشناسی رنگ بدنه ماشین، کاربرد ها و ویژگی های آن و نحوه سفارش و خریداری این محصول کامل توضیح میدهیم.

  کاربرد های دستگاه تشخیص رنگ خودرو
  دستگاه تستر رنگ خودرو مدل TG18FN با قابلیت ضخامت سنجی رنگ خودرو در نقاط مختلف بر حسب واحد میکرون یا میلز، شما را قادر میسازد که با ضخامت سنجی رنگ خودرو و مقایسه ضخامت های اندازه گیری شده قادر به کارشناسی بدنه خودرو باشید و بتوانید نواحی رنگ شده و یا بدنه های تعویضی را شناسایی کنید. چنانچه هر ناحیه از خودرو دارای رنگ شدگی و یا بدنه تعویضی باشد، ضخامت آن ناحیه نسبت به نواحی دیگر تغییر خواهد کرد و همین امر شما را قادر به شناسایی آن نواحی خواهد نمود. سوالاتی همچون “ضخامت رنگ خودرو چقدر است” همیشه در کارشناسی بدنه خودرو مورد سوال است که شما با استفاده از این دستگاه تست رنگ خودرو، میتوانید به جای “تشخیص رنگ خودرو با آهنربا” که با دقتی کمتر صورت می گیرد به این سوال با دقتی بالا بر حسب میکرون یا هزارم میلیمتر و حتی بر حسب اینچ پاسخ دهید.

  دستگاه تشخیص رنگ خودرو
  دستگاه تست رنگ خودرو
  ویژگیها و قابلیتها دستگاه تستر رنگ خودرو
  توانایی نمایش ضخامت رنگ بدنه خودرو بر حسب میکرون یا هزارم میلیمتر و اینچ با دقت بالا.
  دارای امکان ضخامت سنجی بر روی انواع بدنه های آهنی، آلومینیومی و آلیاژی خودرو.
  صفحه نمایش بزرگ و تسهیل در خواندن ضخامت رنگ خودرو.
  رنج وسیع و کاربردی اندازه گیری ضخامت از صفر تا 1500 میکرون.
  امکان ضخامت سنجی رنگ بدنه خودرو در نور کم با ویژگی چراغ Back Light.
  کاربرد فویلهای کالیبراسیون برای کالیبره کردن دستگاه ضخامت سنج.
  مصرف باتری پایین و مناسب دستگاه
  دارای سنسوری دقیق و پرسرعت
  دستگاه FMC مدل TG18FN؛ جدیدترین دستگاه تست رنگ خودرو
  دستگاه تست رنگ خودرو
  ویژگی ها و امکانات دستگاه FMC TG18FN
  ویژگیهای ظاهری دستگاه کارشناسی رنگ اتومبیل
  ارگونومی و طراحی دستگاه به گونه ای می باشد که استفاده از این دستگاه تستر رنگ خودرو را آسان تر کرده است و چرخش دستگاه در دست هنگام اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو به سادگی انجام میپذیرد.
  این دستگاه آنالیز رنگ کارشناسی خودرو، با صفحه تصویرعریض با اندازه 2.2 اینچی در رده دستگاه های دیجیتال با صفحه تصویر بزرگ میباشد که بزرگی صفحه تصویر این دستگاه باعث تسریع کار کارشناسی بدنه خودرو میشود.
  با وجود چراغ صفحه نمایش و Back Light در این دستگاه امر کارشناسی رنگ بدنه خودرو در مناطق کم نور از جمله پارکینگ ها و در شب میسر می باشد و شما در این زمینه دچار مشکل نخواهید بود.ضخامت سنج رنگ خودرو FMC
  قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو fmc
  یکی از معیار های مهم در خرید هر جنس یا محصولی، قیمت آن است. در کشور ما و در این دوره و زمانه که همه قیمت ها به طور روزانه یا هفتگی رشد می کنند و قدرت خرید را پایین می آورند، قیمت محصولات مختلف، یکی از مهم ترین معیار ها در خرید آنهاست. اینجا در سایت فروش تجهیزات کارشناسی ماشین رادان، شما می نوانید قیمت دستگاه تست رنگ خودرو را مشاهده کنید و با کمی بررسی متوجه خواهید شد که این قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. شما می توانید پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو را با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین پشتیبانی خریداری و جهت کارشناسی رنگ خودرو از آن استفاده کنید.

  پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ اتومبیل
  دستگاه پیشرفته تشخیص رنگ ماشین
  پیشرفته ترین دستگاه تشخیص رنگ ماشین
  دستگاه تشخیص رنگ خودرو fmc، از پیشرفته ترین دستگاه های تشخیص رنگ خودرو موجود در جهات می باشد که در کارشناسی حرفه ای رنگ ماشین و به عنوان تستر رنگ خودرو از آن استفاده می شود. این دستگاه با دارا بودن ویژگی های مهم و کیفیتی بالا همچون داشتن حسگر های دقیق، امکان تشخیص اتوماتیک جنس بدنه خودرو، امکان تعیین ضخامت رنگ خودرو بر روی فلزات آهن و آلومینیوم، داشتن سنسور دقیق V-Grove برای امکان انجام کارشناسی خودرو در لبه های بدنه، به کار کارشناسی خودرو اطمینانی بالاتر و استفاده ای آسان تر می بخشد. شما با این دستگاه از شرکت رادان؛ خواهید توانست کارشناسی رنگ خودرو و ضخامت سنجی رنگ خودرو خود را با سطح کیفیتی بالا انجام دهید.

  دستگاه آنالیز رنگ خودرو چیست؟
  دستگاه تشخیص رنگ خودرو و یا به عبارتی دیگر دستگاه تست رنگ ماشین یک وسیله کاربردی و ابزار همیشگی برای کارشناسی خودرو می باشد. دستگاه آنالیز رنگ خودرو عمدتا قابلیت اندازه گیری و نشان دادن ضخامت لایه های رنگ بدنه را تا دقتی بر حسب یک هزارم میلی متر دارد و از این نظر دقیق ترین و قابل اطمینان ترین ابزار کارشناسی رنگ بدنه ماشین می باشد. اساس کار این نوع دستگاه ها بر مبنای استفاده از امواج الکترومغناطیسی است و طول موج رفت و برگشتی این امواج می تواند رنج ضخامت و کیفیت رنگ بدنه را در نواحی مختلف به طور دقیق تعیین کند.

  دستگاه تستر رنگ بدنه ماشین، شرکت رادان
  دستگاه تشخیص رنگ خودرو
  مشخصات عمومی دستگاه های تست رنگ اتومبیل:
  تشخیص تصادف از طریق مقایسه نتایج ضخامت سنجی رنگ خودرو
  تشخیص اتوماتیک جنس بدنه خودرو
  امکان تعیین ضخامت رنگ خودرو بر روی فلزات آهن و آلومینیوم
  ویژگیهای سنسور آنالیز رنگ خودرو:
  سنسور کوچک با عملکرد مناسب جهت ضخامت سنجی سطوح منحنی بدنه انواع خودروهای خارجی.
  سنسور دستگاه تستر رنگ خوردرو مدل TG18FN دارای کیفیت مناسب جهت کارشناسی خودرو و با طول عمر بالا میباشد.
  V-Grove سنسور دستگاه امکان انجام کارشناسی خودرو در لبه های بدنه که دارای انحنا زیاد میباشد را فراهم نموده است.
  مرکز فروش دستگاه تست رنگ ماشین
  دکمه های بزرگ
  دکمه های بزرگ این دستگاه دیجیتال کارشناسی رنگ بدنه خودرو، از دیگر خصوصیات دستگاه میباشد. منوهای دستگاه به گونه ای طراحی شده است که امر zero و کالیبراسیون به سادگی قابل انجام میباشد. همچنین واحد اندازه گیری دستگاه به سادگی قابل تغییر است.

  کیف حمل کمری
  دستگاه مدل TG18FN دارای کیف حمل کمری میباشد که حمل و نقل دستگاه بخصوص برای کارشناسان بدنه خودرو را آسان نموده است.

  کیف دستگاه اسکنر تشخیص رنگ خودرو

  مصرف باتری پایین و کم
  انجام عملیات zero و کالیبراسیون بسیار آسان

  تشخیص اتوماتیک جنس بدنه و نمایش آن بر روی صفحه تصویردستگاه

  امکان کارشناسی انواع خودروهای مدل بالا و جدید با بدنه های آلیاژی خاص از قبیل کربن، فیبر کربن و آلومینیوم

  منبع دستگاه تشخیص رنگ خودرو : www.radanqc.com/دستگاه-تشخیص-رنگ-خودرو
  ویرایش توسط آموزشگاه موسیقی فردوس : 99/11/28 در ساعت 10:23

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •