اگر بتوانید محتوایی خلق کنید که برای اکثریت کاربران جذاب و متفاوت باشد ، همین عامل میتواند سبب افزایش میزان شناخت شما شود . ایجاد محتوای قانع کننده و مفید بیشتر از هر فاکتور دیگری که در این مقاله بحث شده است اثر وب سایت شما را افزایش می دهد. کاربران با دیدن محتوا پی به خوب بودن آن می برند و از سایر کاربران می خواهند تا آنها هم آن محتوا را ببینند. اینکار ممکن است از طریق پست های وبلاگ، شبکه های اجتماعی، ایمیل، فروم ها و یا سایر ابزار اتفاق بیافتد. تبلیغات فرد به فرد یا ویروسی، موجب شناخته شدن سایت شما توسط کاربران و موتور های جستجو می شود. مشهور شدن سایت به ندرت به واسطه محتوای بی کیفیت حاصل می شود.

پیشبینی درک کاربران از موضوع و ارائه محتوای منحصر به فرد و یونیک

در مورد کلماتی که ممکن است کاربران برای دستیابی به محتوای شما جستجو کنند، فکر کنید. کاربرانی که اطلاعات بیشتری در مورد موضوع دارند ممکن است از کلمات کلیدی مختلفی در جستجو خود به نسبت کسی که اطلاعات کمی از موضوع دارد استفاده کنند. به عنوان مثال، کسی که مدت زیادی است طرفدار بیسبال است ممکن است عبارت (nics) که مخفف سری قهرمانی لیگ ملی است را جستجو کند در حالی که کسی که به تازگی طرفدار این ورزش شده است ممکن است از کلمات معمول تر مانند (پلی آف بیسبال) استفاده کند. پیش بینی چنین اختلافاتی در رفتار جستجو و به حساب آوردن آنها حین تولید محتوا (با استفاده از ترکیبی مناسب از عبارت های کلمات کلیدی) نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت. google adword کلمات کلیدی قابل استفاده ای تهیه کرده است که به شما در کشف کلمات کلیدی مختلف کمک می کند و با استفاده از آن می توانید حجم نسبی جستجو برای هر کلمه کلیدی را مشاهده کنید. همچنین گوگل وبمستر، بیشترین کلماتی که سایت شما برای آن ها نشان داده شده است را نمایش می دهد و کلماتی که منجر شده اند کاربران بیشترین بازدید از سایت شما داشته باشند را نیز ارائه می کند.

ساخت سرویس جدید و کاربردی را در نظر بگیرید که هیچ سایت دیگری آن را ارائه نمی کند. شما همچنین می توانید قسمتی از تحقیقات اصلی، بخشی از داستان های تازه جدید یا قسمت منحصر به فردی مبتنی بر کاربر بنویسید. ممکن است سایت های دیگر برای انجام این کار منابع محدود داشته باشند و یا تجربه چنین کاری را نداشته باشند.

بهترین روش تولید محتوای سایت

- ساده بنویسید تا متن خوانده شود

کاربران از متونی که روان نوشته شده اند و دنبال کردن شان راحت است لذت می برند.از موارد زیر بپرهیزید:

•نوشتن متنی نا مرتب به همراه غلط های املایی و گرامری زیاد

•قرار دادن متن در تصویر برای محتوای متنی. ممکن است کاربران بخواهند مطلب را کپی کنند ولی موتور جستجو در صورتی که متن در تصویر باشد آن را نمی خواند.

- در مورد موضوع سازماندهی شده عمل کنید

همواره دسته بندی مطالب تان به گونه ای که بازدیدکنندگان بدانند متن از کجا شروع شده و کجا تمام می شود، سودمند خواهد بود. تقسیم کردن محتوا به بخش های منطقی به کاربران در یافتن محتوایی که بدان نیاز دارند کمک خواهد کرد.از موارد زیر بپرهیزید:

• قرار دادن متن زیاد در صفحه ای با عناوین مختلف بدون پاراگراف، سر تیتر یا بخش جدا کننده.

ایجاد محتوای تازه و منحصر به فرد

تولید محتوای سایت بصورت یونیک، نه تنها باعث می شود بازدید کننده دوباره به سایت برگردد، بلکه باعث می شود بازدیدکنندگان جدیدی به سایت شما وارد شوند. از موارد زیر بپرهیزید:

•تکرار کردن (یا حتی کپی کردن) محتوای موجود به گونه ای که محتوای اضافی کمی در اختیار کاربر قرار بگیرد.

•داشتن محتوای تکراری یا نسبتا تکراری در سراسر سایت شما- ابتدا محتوا را برای کاربران بنویسید نه برای موتور های جستجو

طراحی سایت در شیراز بر اساس نیاز های کاربران، باعث می شود مطمئن شوید که سایت شما به راحتی در دسترسی موتورهای جستجو قرار می گیرد که معمولا نتایج مثبتی به همراه دارد. از موارد زیر بپرهیزید:

•وارد کردن کلمات کلیدی متعدد غیر ضروری با هدف استفاده توسط موتور های جستجو. این کار باعث اذیت کردن کاربران می شود.

•مخفی کردن متن برای کاربران اما نمایش آن در موتور های جستجو

در وبسایت ما بخوانید

برآورد هزینه طراحی سایت


قیمت طراحی سایت