قدیمی ترین جفت شلوار قدمتی حدود ۳۰۰۰ ساله دارد و در چین کشف شده است. یکی از طرفداران اولیه شلوار ، جوآن قوس بود. او لباس سنتی مردانه را ترجیح می داد ، زیرا آنها برای جنگ و اسب سواری راحت بودند و این امر او را از چنگ زدن توسط سربازان محافظت می کرد.

در سال 1701 ، سزار پیتر کبیر روسی دستور داد که همه روس ها باید شلوار بپوشند. در سال 1873 ، لوی استراوس برای اولین بار شلوار جین را معرفی کرد. این سبک شلوار سرانجام به شلوار جین کلاسیک لوی تبدیل شد که امروزه می شناسیم. همچنین شلوار اسلش نیز امروزه بسیار پرطرفدار است .

شلوار جین مردانه


شلوار جین یکی از شلوارهای بسیار محبوب در هر نقطه از جهان است. آنها در طیف گسترده ای از مدل ها ، رنگ ها و سبک ها در دسترس هستند و یکی از بزرگترین مزیت های پوشیدن شلوار جین این است که می توانید آنها را با پیراهن و بلوز زیبا یا تی شرت های ساده و همچنین انواع جلیقه و ژاکت و کفش بپوشی

شلوار جین با سبک های مختلفی روبرو شده است ، از جمله شلوار جین بلند ، شلوار جین کم ارتفاع و شلوار جین ساخته شده برای نوع خاصی از بدن. صرف نظر از شکل بدن ، می توانید شلوار جینی را پیدا کنید که بسیار عالی به نظر می رسد و بسیار زیبا هستند و همچنین در انتخاب گسترده ای از رنگ ها ، سبک ها و پارچه ها قرار می گیرند .

شلوار پارچه ای


شلوار های پارچه ای معمولاً از پارچه نخی ساخته شده و بسیار راحت هستند . یکی از بزرگترین مزایای پوشیدن شلوار پارچه ای این است که آنها نه تنها بسیار شیک هستند بلکه با هر نوع پیراهنی که با آنها می پوشید عالی به نظر می رسند. رنگ های آن ها معمولاً شامل مشکی ، بژ خاکی ، و دریایی است و می توان آنها را در هر دو حالت معمولی و رسمی تر پوشید. در حقیقت ، بسیاری از آقایان در محل کار خود شلوار پارچه ای می پوشند . خاکی همچنین نام رنگی است که زرد قهوه ای مبهم است ، به همین دلیل اغلب این شلوارها در این رنگ خاص قرار دارند. از مواد به کار رفته در خاکی گاهی در پیراهن ها و کاپشن های مردانه استفاده می شود .

شلوار چسبان


اگر می خواهید ظاهری کلاسیک و پیشرفته داشته باشید ، شلوارهای چسبان راه راه مناسب هستند. این شلوار در بین مردان و در هر سنی بسیار مناسب است و همین طور برای هر مناسبتی ، شلوارهای خوشبو به شما کمک می کنند ظاهر خوبی داشته باشید و احساس خوبی داشته باشید. جوش های موجود در این شلوار فقط در قسمت بالای شلوار در قسمت جلویی قابل مشاهده است و شلوار می تواند یک پلاتر منفرد ، سه لایه یا حتی بیشتر داشته باشد.

شلوار چسبان می تواند کوچک تر به نظر برسد و در هنگام نشستن راحت تر به نظر می رسند که این یک مزیت بزرگ است. به دلیل انعطاف پذیری ، راحتی و جادار بودن آنها ، شلوار چسبان به احتمال زیاد به زودی محبوبیت خود را از دست نمی دهد.

شلوار کارگو


شلوارهای cargo هنگامی که می خواهید پیاده روی یا پیاده روی کنید بسیار عالی هستند ، تا حدودی به دلیل اینکه آن ها با پارچه های محکم ساخته شده اند و گشاد و راحت هستند تا راحتی آنها را راحت تر کنید. می توانید آزادانه در یک جفت شلوار جابجایی حرکت کنید ، این کار در هنگام انجام هر نوع فعالیت در فضای باز کاملاً مناسب است. علاوه بر این ، جیب ها برای نگه داشتن تجهیزات اضافی که غالباً هنگام شرکت در این نوع فعالیت های فضای باز عالی هستند ، عالی هستند.

شلوارهای کارگو گاهی اوقات شلوار های رزمی نامیده می شوند و جیب های بزرگ جانبی آنها آنها را از سایر شلوارها جدا می کند. آنها شلوار بسیار گشاد و مناسب هستند ، که هم در آقایان که در بسیاری از فعالیتهای فضای باز شرکت می کنند و هم برای کسانی که آرزو دارند همزمان راحت و شیک باشند ، محبوب هستند. آنها علاوه بر راحتی ، مزایای بسیاری نیز دارند و علاوه بر طیف وسیعی از طول های کوتاه که برای آب و هوای گرم ساخته می شوند ، در رنگ های متنوعی نیز ساخته می شوند.

همچننین می توانید برای خرید یک تیشرت لانگ که بسیار به این نوع مدل شلوار می آید به سایت ما مرجعه کنید .

شلوار Chinos


این شلوارها که بیشتر از الیاف مصنوعی و پنبه ساخته شده اند ، ظاهری شیک و راحتی بسیار خوبی را ارائه می دهند. ، بیشتر اوقات با مناسبت های لباس مجلسی همراه هستند و معمولاً با پیراهن و تی شرت زیبا و پیراهنی پوشیده می شوند. آن ها به شلوار پارچه ای شباهت دارند به جز اینکه چینی ها برای زیبایی بیشتر ظاهری از بخیه های پنهان دارند و از پارچه ای بسیار سبک تر از پارچه ای ها مانند 100٪ پنبه یا پارچه نخی ساخته شده اند. آنها همچنین تمایل به برش بسیار باریک تر از پارچه ای ها دارند و در پایان ظاهری بسیار زیباتر و رسمی به آنها می بخشد.

شلوار جلو صاف


شلوارهای جلو صاف با طراحی مدرن تری همراه بوده و با افرادی که بسیار باریک یا سبک تر از حد معمول هستند ، بسیار مناسب پیش می روند. آن ها بهتر است قبل از خرید آنها را امتحان کنید تا از این نظر متناسب شوید