تعميرگاه مجاز مركزی نمایندگی تعمیرات سامسونگ

امروزه كه در كشور ايران محصولات خانگي سامسونگ با استقبال فراواني رو به رو است و به علت كيفيت و تنوع محصولات اين شركت تعداد علاقهمندان و خريداران روز به روز در حال توسعه و گسترش ميباشد. از اینرو، تعميرگاه مجاز مركزی، نمایندگی تعمیرات سامسونگ مفتخر است تا در اين زمينه توسط نيروهاي جوان ومتخصص و كارآزموده خود عاليترين سطح کیفیت خدمات و پشتیبانی های لازم را جهت تعمير و نگهداري محصولات سامسونگ با بالاترين كيفيت و كمترين زمان در محل مورد نياز به مشتريان و هموطنان عزيز ايراني ارائه دهد.

تعميرگاه مجاز مركزی، نمایندگی تعمیرات سامسونگ به طور مداوم، قصد بهبود خدمات و سرويسهاي خود را دارد و در راستای تحقق اين اصل، جلب رضايت و حمايت از مشتري پيوسته هدف ماست.

به منظور ارزش گذاری به وقت مشتریان در حال حاضر شما كافيست با مراجعه به وب سايت تعميرگاه مجاز مركزی مطمئن ترين و کارآزمودهترین متخصصين را در زمينه تعميرات محصولات سامسونگ به منزل يا حل كار خود بياوريد و ضمانت خدمات را با تعميرگاه مجاز مركزی نمایندگی تعمیرات سامسونگ بدون هيچگونه نگراني در آرامش خيال تجربه كنيد .
داستان برند لوازم خانگی سامسونگ و نمایندگی تعمیرات سامسونگ

شركت سامسونگ كه يك شركت خوشهاي واقع در كره جنوبي ميباشد. در سال ١٩٣٨ شخصي به نام لي بيونگ چول شركت بازرگاني سامسونگ را در شهر تائگو تأسيس كرد و فعاليتهايي در زمينه فناوري هوافضا- نساجي- خدمات بيمه و اوراق بهادار و سایر موارد انجام دادند و در اواخر دهه ١٩٦٠ وارد بازار عرصه الكترونيك شدند و چندين محصول مانند نمايشگرهاي رايانه را توليد و در زمينه توليد نمايشگرهاي ال سي دي به مقام اول جهان رسيد و در ابتداي قرن ٢١ فعاليت خود را در زمينهي مختلف فناوري اطلاعات و ارتباطات گسترش داد.

به طور كلي شركت سامسونگ محصولاتي را ارائه ميدهد كه شامل پوشاك- صنايع شيميايي- تجهيزات الكترونيكي (مانند تلويزيون رنگي- كامپيوترهاي شخصي- ضبط و صوت و دوربين فيلمبرداري)- تجهيزات پزشكي- نيم رساناها- كشتي و شناور و تجهيزات مخابراتي است.

خدمات شركت سامسونگ در ايران در حوزهي تلفن همراه- تجهيزات و لوازم خانگي و چند رسانهاي سيستم هاي تهويه مطبوع در حال ارائه به مشتریان عزیز برند لوازم خانگی سامسونگ است. از همان ابتداي تأسيس شركت سامسونگ به منابع انساني و كمك اقتصادي به جامعه توجه بخصوصي داشت و بنابر اعتقاد مديرعامل شركت سامسونگ پنج ارزش كيفيت- خلاقيت- رقابت- فرهنگ و وحدت از برنامه هاي هويت بخشي به اين شركت است.

ويژگی های محصولات خانگی سامسونگ

از ويژگيهای محصولات خانگی سامسونگ مي توان به موارد زير اشاره كرد:

يخچالهاي فريزر شيك و لوكس با ظرفيت بالا با قابليتهاي ٣ دري يا ٤ دري.
دقت و انعطاف پذيري فوق العاده در لوازم پخت و پز مانند ماكروويوهاي روميزي با قابليت پخت و پز با حرارت و امواج فايكروويو و پخت يكنواخت غذا بطوريكه لايه بيروني آن ترد مي ماند و ويژگي پاورگريل امكان برشته كردن و سرخ كردن غذاها را دارد.
فناوري تحول ساز واتر وال كه در فرآيند ظرفشويي را از نو اختراع كرده است بر خلاف ماشينهاي ظرفشويي معمولي در سري واتر وال از يك ديوار آبي پر قدرت و گسترده براي تميز كردن ظروف به نحو چشمگير استفاده شده است.

لوازم خانگی سامسونگ علاوه بر مراکز فروش متعدد از نمایندگی تعمیرات سامسونگ بیشماری در بازار داخلی ایران به منظور ارائه خدمات شبانهروزی و همیشه در دسترس تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برخوردار میباشد.