نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تعمیر یخچال سامسونگ - تعمیرگاه مرکزی

 1. #1
  عضو جدید tarahyseo آواتار ها
  تاریخ عضویت
  بهم 1396
  نوشته ها
  6
  تشکر تشکر کرده 
  0
  تشکر تشکر شده 
  0
  تشکر شده در
  0 پست

  تعمیر یخچال سامسونگ - تعمیرگاه مرکزی

  بسیاری از افراد که از یخچال سامسونگ استفاده میکنند در مورد تعمیرات یخچال سامسونگ و نقص های فنی دستگاه های خود سوالات و دغدغه هایی دارند که برای رفع آنها باید به تعمیرگاه مجاز مرکزی معتبر و با تجربه در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ مراجعه نمایند و نسبت به تعمیر یخچال خود اقدامات لازم را انجام دهند.
  اهم مراجعات مشتریان در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ عبارتست از:

  عدم روشن شدن یخچال

  شما می بایست به بررسی سیم رابط و دو شاخه بپردازید، سپس با استفاده از سیم دو قطب سعی کنید دو شاخه را به هم متصل نمایید و در حین باز کردن ورودی کابل از مدار یخچال آوامتر را به آنها متصل نمایید و در صورت مشاهده انحراف عقربه به تعویض دو شاخه و سیم رابط بپردازید. سعی داشته باشید اینکار را با نظارت و راهنمایی تکنسین تعمیر یخچال سامسونگ انجام دهید.

  معیوب بودن ترموستات

  اگر کلید ترموستات خراب باشد و فاز ورودی به سمت موتور هدایت نشود در این صورت کمپرسور حرکت نخواهد کرد. در این وضعیت می بایست ورودی و خروجی ترموستات را آرام جدا کنید و بعد از اتصال اهم متر، ولوم را به چپ و راست هدایت کنید تا صدای قطعی و وصلی کلید درون ترموستات به گوش برسد.

  حالا بررسی کنید که اگر با اتصال کلید عقربه در سمت عدد صفر و با قطع کردن کلید، عقربه به سمت بینهایت سوق مییابد، پس ترموستات مشکلی ندارد در غیر اینصورت باید به خارج کردن ترموستات از بدنه یخچال و یا تعویض آن اقدام کرد که میبایست توسط متخصص تعمیر یخچال سامسونگ صورت پذیرد. نظارت متخصص تعمیر یخچال سامسونگ از این جهت حائز اهمیت است که هر گونه فشار نامناسب به ترموستات میتواند به لوله مویی و یا لوله بلو آسیب رسانیده و سبب تخلیه گاز درون ترموستات گردد.

  معیوب بودن اورلود

  در صورت خرابی اورلود کمرسور روشن نمی شود و به علت جایگاه اورلود که در سر راه نول مشترک کمپرسور قرار دارد، در صورت عدم اتصال پلاتین های داخلی، ولتاژ به موتور الکتریکی نخواهد رسید. بنابراین باید وضعیت اتصال پلاتین ها در اورلود از طریق اهم متر پس از جداسازی دوشاخه از پریز توسط تکنسین فنی تعمیر یخچال سامسونگ با دقت بررسی شود و در صورت نیاز اورلود مورد تعویض واقع گردد.

  قطع شدن سیم های رابط از مجموعه سیم بندی مدار

  در صورتیکه سیم های اصلی نظیر فاز یا نول مدار پاره شود و یا اتصالات قطعات داخلی مانند اورلود، موتور یا ترموستات جدا شوند، عیب به وجود می آید. تکنسین فنی تعمیر یخچال سامسونگ می بایست با دقت به بررسی سیم بندی بپردازد و در صورت دیدن پارگی یا قطعی در سیمها، برای رفع مشکل به اتصال مجدد سیم ها بپردازد.


  یخچال اتومات نمیکند.

  یکی از مهمترین علت های بروز این مسئله خارج شدن لوله بلو از جای خودش میباشد که سبب تاخیر زیاد اتومات یا قطعی کامل آن میشود. تکنسین تعمیر یخچال سامسونگ میبایست به بررسی محل استقرار لوله بلو بپردازد و در صورت خروج لوله از محل خود، آن را به آرامی در جایگاه ش قرار دهد.

  از دیگر علل بروز این مسئله جوش خورگی کنتاکت های ترموستات میباشد. متخصص فنی تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت در حین روشن بودن یخچال، اتومات را به طرف خلاف عقربه های ساعت (به طرف صفر) می چرخاند حالا اگر یخچال خاموش کرد، کلید ترموستات سالم می باشد اما در صورت عدم ایجاد تغییر در وضعیت، به قاطعیت میتوان گفت پلاتین ها به یکدیگر چسبیده اند. تعمیرکار تعمیر یخچال سامسونگ می بایست به آرامی ترموستات را از بدنه یخچال خارج گرده و پس از باز کردن آن، به جداسازی کنتاک های کلید، سمباده کشی و تست کلید با اهم متر بپردازد.

  از دیگر علل نقص فنی و مراجعه مشتریان برای تعمیر یخچال سامسونگ عبارتند از:

  شل شدن اتصالات موتور (کمپرسور) به شانسی: برای رفع این مشکل لازم است پس از بررسی وضعیت اتصال موتور به شاسی پیچ و مهره ها مستحکم شوند.
  معیوب شدن موتور فن: این مشکل میتواند ناشی از خرابی یاتاقان های فن، شل شدن اتصالات یا برخورد فن با سیم های جدا شده از کلاف اصلی باشند از اینرو باید عیب یابی توسط تکنسین تعمیر یخچال سامسونگ انجام شود تا دای یخچال کاهش یابد.
  معیوب شدن موتور: رفع این مسئله به جدا کردن پوسته کمپرسور و سرویس کردن قطعات مکانیکی، جوشکاری پوسته کمپرسور، تخلیه کردن هوا از لوله کور و تزریق گاز نیاز دارد.

  شما به سهولت میتوانید با خیال آسوده به تعمیرگاه لوازم خانگی مراجعه نمایید و نسبت به تعمیر یخچال سامسونگ خود اقدامات لازم را انجام دهید. تعمیرگاه لوازم خانگی ما با بهره گیری از دانش و تجربه تکنسین های فنی، با تجربه و کارآزموده به ارائه خدمات با کیفیت در زمینه نصب، راه اندازی، سرویس کردن و تعمیر یخچال سامسونگ به صورت شبانه روز در تهران و البرز می پردازد تا رضایتمندی مشتریان خود را جلب کند.

 2. #2
  عضو جدید parisa98 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  تیر 1399
  نوشته ها
  1
  تشکر تشکر کرده 
  0
  تشکر تشکر شده 
  0
  تشکر شده در
  0 پست

  تعمیرگاه تعمیر لباسشویی

  تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران
  تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران با شهرت خود در عملکرد و خدمات با کیفیت می تواند به شما کمک کند لوازم خود را مجدد به کارایی ایده آل برسانید. فریجیدر یک نام تجاری معتبر و سرشناس در حوزه ی تولید لوازم خانگی است. در واقع، احتمالا به همین دلیل است که شما این نام تجاری را برای ماشین لباسشویی و خشک کن خود انتخاب کرده اید! چه اتفاقی می افتد زمانی که ماشین لباسشویی فریجیدر قابل اعتماد شما خراب شود و نیاز به تعمیرار و تعمیر داشته باشد. در ابتدا شما ممکن است بترسید و شروع به تحقیق در مورد قیمت ماشین لباسشویی یا خشک کن جدید کنید.

  با این حال، ما یک پیشنهاد جایگزین برای شما داریم؛ خدمات سرویس تعمیرگاه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر به شما هموطنان گرامی کمک خواهد کرد که چگونه تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است در بلند مدت برای شما سودمند باشد.و به طور کلی لوازم خانگی فریجیدر را دارا می باشیم.

  تنظیم کردن لباسشویی فریجیدر
  اولین نکته ای که در هنگام تنظیم کردن لباسشویی فریجیدر باید رعایت کنید، جداسازی و دسته بندی لباس ها از یکدیگر است. این کار ممکن است کمی وقت گیر باشد، اما از آسیب وارد شدن به لباس و ماشین لباسشویی فریجیدر جلوگیری می کند. ابتدا برچسب های پشت لباس هایتان را مطالعه کنید. این برچسب ها به شما کمک می کند تا برنامه درستی را برای شستشو لباس هایتان انتخاب کنید. اکثر لباس ها قابل شستشو با ماشین لباسشویی و آب گرم هستند؛ اما بهتر است از این موضوع مطمئن شوید.

  اگر روی برچسب پشت لباس نوشته شده بود که این لباس باید با دست شسته شود بهتر است آن را داخل لباسشویی نیندازید؛ چرا که الیاف آن از بین می رود و به سرعت کهنه و پاره می شود. این لباس ها را در دسته هایی جدا قرار دهید و حدالامکان از انداختن آنها در داخل لباسشویی خودداری کنید.

  نکته دیگری که باید در مورد لباس ها رعایت کنید، جداسازی آنها بر اساس رنگ می باشد. لباس هایی که سفید رنگ هستند را به هیچ عنوان با لباس های مشکی داخل لباسشویی نیندازید؛ زیرا پس از خارج کردن، متوجه تغییر رنگ آن ها خواهید شد. لباس های رنگی نیز باید جدا از لباس های مشکی و سفید بگذارید. با رعایت این نکته و دسته بندی لباس های رنگی، سفید و مشکی، از تغییر رنگ آنها جلوگیری می کنید.

  نکته ای که رعایت آن باعث می شود لباس ها به خوبی شسته شوند، جدا سازی آنها بر اساس ضخامت پارچه شان است. این نکته به شما در تنظیم لباسشویی فریجیدر کمک بسیاری می کند. اگر جنس لباس هایی که داخل لباسشویی قرار داده اید نازک باشد، برنامه ای را باید به لباسشویی بدهید که آسیبی به آن لباس ها وارد نشود؛ اما اگر لباسشویی را روی برنامه مناسبی قرار ندهید باعث آسیب رساندن به الیاف پارچه و کهنه شدن زود هنگام لباس ها می شود.

  نکته حائز اهمیت این است که قبل از انداختن لباس ها در لباسشویی، لکه های موجود روی آنها را پاک کنید.
  تعمیر ماشین لباسشویی بوش
  ماشین لباسشویی بوش یکی از بهترینمحصولات این نمایندگی است که طرفداران زیادی در حوزه لوازم خانگی دارد. اما زمانی که لباسشویی خراب شود دو را پیش رو داریم. اول اینکه می توانیم با تعمیر ماشین لباسشویی بوش به دست تعمیرکار لباسشویی مشکل را حل کنیم. یا اینکه یک دستگاه دیگر دیگر خریداری کنیم. ابلتع که راه اول خیلی به صرفه تر است. اما به شرط اینکه به دست تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش انجام شود.

  لباسشویی بوش
  اگر ماشین لباسشویی بوش شما دچار مشکل شده است، نگران نباشید؛ تنها کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات در تهران ، شما را در تعمیر لوازم خانگی مورد نظرتان راهنمایی نمایند. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش در تهران، در ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم. با توجه به اینکه لباسشویی های شرکت بوش دارای فناوری های پیشرفته می باشد، به همین دلیل برای عیب*یابی و پیدا کردن قطعات ناسالم، نیاز به استفاده از دستگاه های مخصوص می باشد.

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •