وب*سایت*هایی تولید محتوا در آنها به زبان فارسی صورت می*گیرد و در فکر گسترش سایت از طریق زبان انگلیسی هستند
شرکت*هایی که مکاتبات به زبان انگلیسی دارند و نیاز به ترجمه محتوای خود به فارسی و انگلیسی دارند
افرادی که در تهیه*ی بروشور و کاتالوگ به زبان انگلیسی فعالیت دارند
محققانی که لازم است تا نتیجه تحقیقات و مطالعات خود را به زبان انگلیسی برگردانده و در سطح جهانی به اشتراک بگذارند
دانشجویان که نیاز به رزومه*ای به زبان انگلیسی دارند
افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می*کنند و نیاز به محتوای انگلیسی پیدا می کنند.

مزایای تولید محتوای انگلیسی:
معرفی کسب و کار خود در سطح جهان
بسیاری از کسب وکارهای تجاری در جهت بزرگ شدن و گسترش فعالیت های خود در سطح جهان نیاز دارند که محصولات و خدمات خود را علاوه بر داخل کشور، به مخاطبین و شرکت های دنیا معرفی کنند. بنابراین تولید محتوای انگلیسی برای این امر بهترین تصمیم است.

افزایش ترافیک وب سایت و بیشتر دیده* شدن کسب و کار:
وقتی شما علاوه بر زبان فارسی از محتوای انگلیسی در وب سایتتان و معرفی بخش های مختلف کسب و کار خود استفاده میکنید، در واقع محتوایتان را در معرض دید و بررسی تمام دنیا قرار مداده و به هین صورت مخاطبین شما دیگر به جای محدود شدن به فارسی زبانان، تمام افرادی در دنیا خواهند بود که انگلیسی بلد هستند. بنابراین تعداد افراد زیادی از سراسر دنیا از وب**سایت شما بازدید خواهند کرد که نتیجه آن افزایش ترافیک وب**سایت، بیشتر دیده شدن کسبو کار شما و همچنین بهبود رتبه در نتایج موتورهای جستجو خواهد شد.

افزایش درصد جذب مخاطبان خارجی و امکان صادرات:
با تولید محتواهای متنی انگلیسی، شما قادر خواهید بود مشتری خارجی را که به دنبال محصول خاصی است، به دست آورید و امید یک فروش موفق را داشته باشید. برای جذب مشتریانی که در اینترنت به دنبال نیازهای خود در زمینه صادرات و واردات می*گردند، روشی بهتر از تولید محتوا به زبان انگلیسی نیست.

گرفتن فیدبک و بازخورد از تمام جهان
شرکت ها با تولید محتوا انگلیسی می**توانند ضمن ارائه اطلاعات به مخاطبان خود در سراسر جهان، نظرات و پیشنهادات آنها را در رابطه با کسب و کار خود و محصولاتشان را جویا شوند. این بازخورد همانند یک مشاوره ارزشمند می*تواند برای بهبود وضعیت و کسب و کار مفید باشد.