برای طراحی کابینت، رنگها پراهمیت هستند؛ در گزینش رنگ کابینت اندازه ی آشپزخانه، میزان نور آن، سلیقه و… بسیار مهم است. استفاده از دو رنگ مکمل می تواند آشپزخانه ای جذاب و فانتزی برای شما بسازد.. ترکیب های آبیُ نارنجی و زردُ بنفش هرچند زیبا هستند اما نمی توان از رؤیایی بودن تک رنگ سفید و ترکیب های ملایمِ نقره ایُ سفید و… نیز غافل بود.
اگر آشپزخانه ی شما کوچک است، نگران نباشید! تیم آچیلان دکور با طراحی کابینت عالی و جادار نگرانی شما را برطرف کرده و با ترفندهایی فضای آشپزخانه ی شما را بزرگتر و دلبازتر نشان خواهد داد..
کاربرد نورپردازی ها و لامپ ها در طراحی کابینت، فضای آشپزخانه ی شما را سحرانگیز و دلبرانه خواهد کرد.
کابینت های سراسری از سقف تا کف(سوپر) نیز یکی از کاربردی ترین فضاها در آشپزخانه است که خیال هر زنی را راحت و آسوده خواهد کرد.
کابینت های حکاکی شده با دستگیره های برنز یا طلاییِ سلطنتی گزینه ای معرکه برای دکوراسیون های کلاسیک هستند.
طراحی آشپزخانه ی پلان باز با طراحی کابینت های بی در، طبقه های مختلف، کابینت های در شیشه ای و… از جنس ام دی اف با روکش های هایگلاس، ملامینه، اکریلیک، یو وی، پی وی سی و… و در رنگ های مختلف فضای آشپزخانه ی شما را صمیمی، راحت و کارتونی خواهد کرد و برای خانه های کوچک نمایی فوق العاده خواهد ساخت.
طراحی کابینت با اجرای کانتر و جزیره در وسط آشپزخانه نه تنها جداسازی آشپزخانه را عملی می کند بلکه با یک تیر چند نشان است از میز تهیه ی غذا تا میز ناهارخوری و سرو غذا.
طراحی کابینت و آشپزخانه به شکل آشپزخانه کافه ای برای طراحی فست فود یا خانه ها گزینه ای هیجان انگیز است و به خانم هایی که عاشق آشپزی هستند، توصیه می شود؛ این نوع طراحی برای فضاهای باریک و بلند گزینه ای عالی است و در دو طرف فضا کابینت و کانتر تعبیه می شود..
طراحی کابینت به شکل ال نیز در بازسازی منزل و بازسازی ویلاها اعم از طراحی ویلا مازندران فضایی بزرگتر و دلبازتر را فراهم خواهد کرد.
ساخت طبقه های تزئینی در طراحی کابینت، برای شما دکوری فراهم می کند تا مجسمه ها، قاب عکس، گلدان های کوچک گل و ظروف خاص خود را در آن ها قرار دهید.