طراحی داخلی این شرکت که در بورس اوراق بهادار کشور انگلستان فعالیت می نماید توسط شرکت Pine انجام گرفته است. این مجموعه با بیش از 120 کارمند عنوان بیشترین تعداد پرسنل در مجموعه شرکت های هم تراز خود را داراست.

در طراحی داخلی این مجموعه از میزهای کارگروهی و همچنین کمد بعنوان جداکننده استفاده شده است تا از فضای موجود بهترین استفاده ممکن را ببرند.استفاده از میزهای کارگروهی، هم در ایجاد فضای بهینه موثر بوده و هم به کارکرد مجموعه بصورت گروهی کمک شایانی می نماید.


از کمدهای جداکننده که ما بین میزها قرار گرفته نیز برای جداسازی و بایگانی اسناد و مدارک استفاده گردیده است.


اتاق های کنفرانس در این مجموعه به گونه ای طراحی شده اند تا یک فضای جداگانه به دور از سر و صدای محیط داشته باشیم و همینطور دید کافی نیز به کل سالن کارمندی وجود دارد.


استفاده ار پارتیشن های تمام شیشه در اوج سادگی،فضای خاص و منحصر به فردی را برای جلسات کاری بوجود آورده است.


میزهای بیضی کنفرانس برای اتاق های بزرگتر و میزهای مستطیل با گنجایش شش نفر برای اتاق های کوچکتر مورد استفاده قرار گرفته است.


استفاده از صندلی به رنگ آبی تیره در این طراحی بسیار هوشمندانه می باشد.استفاده از این رنگ زیبا،فضای گرمتری ایجاد نموده است.با این تفکر که این رنگ بسیار چرک تاب بوده و در محیط های کاری پرتردد،دیرتر فرسودگی را نشان می دهد.


در چنین اداراتی با این تعداد کارمند،داشتن سالن نهارخوری الزامی است.ساخت و تجهیز بسیار زیبا و خاص این فضا در گوشه ای از ساختمان برای بالا بردن سطح کیفی فضاهای موردنیاز کارمندان بی شک بسیار حائز اهمیت می باشد.


در تمام قسمت های این دفترکار آبدارخانه های کوچکی ایجاد شده است تا از تردد بیش از حد به دیگر قسمت ها جلوگیری شود و هر یک از پرسنل به راحتی به آن دست پیدا نمایند.عکس ها و ادامه مقاله در
دکوراسیون داخلی اداری شرکت بورس