طراحی سایت پروژه
شفافیت بودن اطلاعات و میزان رشد و افزایش پروژه از عوامل مهمی است که بر تصمیم گیری کارفرمایان بسیار تأثیر گذار خواهد بود . در دوره های قبل تر کارفرما برای اطلاع از میزان رشد و کسب اطلاعات کافی مجبور به بازدید حضوری از محل پروژه بود و یا اینکه با کارگزار و مسئول اجرای پروژه مدام در تماس باشد . اما امروزه با توجه به رشد و پیشرفت در عصر ارتباطات دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه های بالا برای بازدید حضوری و تماس با مسئول پروژه نیست. بنابراین مسئولین اجرای پروژه قادر خواهند بود به کمک طراحی سایت پروژه نمونه کارهای خود ، تعداد نیروهای انسانی ، گالری و اسلاید تصاویر و … را در اختیار کارفرما قرار دهند .

آموزش طراحی سایت اصفهان
طراحی سایت پروژه های فروشگاهی

به طراحی سایت هایی که میزان رشد و پیشرفت روند پروزه را نشان میدهند طراحی سایت های پروژه محور گفته میشود . از آن دسته از طراحی سایت هایی که در شرکت نونگار طراحی و پیاده سازی میشود طراحی سایت های پروژه ای هستند ، بنابراین شرکت نونگار با بیشترین تجربه وسابقه در این زمینه قادر به طراحی بهترین و کارآمد ترین وب سایت ها خواهد بود.
از امکانات عمومی و مهمی که در تمامی طراحی سایت ها باید اجرا و عملی شوند عبارتند از: طراحی گرافیکی زیبا و منحصر به فرد ، سرعت بارگذاری بالای صفحات ، داشتن امنیت بالا ، نامحدود بودن برگه ها و... می باشد.
ظاهری مناسب و متناسب با نوع سایت برای تمامی طراحی سایت ها باید در نظر گرفته شود که سایت های پروژه نیز از آن مستثنی نیستند ، شرکت طراحی سایت نونگار در ابتدا با در نظر گرفتن نوع سفارش و امکانات مد نظر شما طرح اولیه سایت شما را طراحی کرده و پس از تأیید شما آن را پیاده سازی میکند که همین موضوع مهم باعث جلب رضایت مندی مشتریان بسیاری شده است .

معمولا ویژگی ها و امکانات طراحی سایت های پروژه عبارتند از:

• قرار دادن میزان پیشرفت پروژه به صورت گرافیکی و اتوماتیک
• قرار دادن گالری و اسلاید تصاویر مربوط به پروژه مورد نظر
• امکان نمایش تعداد نفرات مشغول به اجرای پروژه و تعداد افراد درگیر در پروژه
• امکان قرار دادن میزان رضایت تا میزان پیشرفت از کارفرما
• امکان ارتباط مستقیم با مسئول پروژه و همچنین امکان ثبت پیشنهادات و انتقادات