فیزیوتراپی در منزل مرکز چتر فیروزه ای

یکی از خدمات اصلی مجموعه چتر فیروزه ای فیزیوتراپی در منزل است. تیم ما در جهت رفاه حال بیمار تمامی تجهیزات مورد نیاز را برای درمان در منزل بیمار انتقال می دهد. ویزیت در منزل تخصص ماست. با توجه به تعداد بالای ویزیت هایی که داریم توانسته ایم یک تیم مجرب متشکل از فیزیوتراپ های آقا و خانم داشته باشیم.

درمان با فیزیوتراپی یک روش درمانی مطمئن است که برای توان بخشی افراد بع از آسیب دیدگی انجام میشود و به *طور کلی هدف از درمان های فیزیوتراپی کردن، بازپروری، حفظ و به حداکثر رساندن عملکرد، حرکت و قدرت فرد است.

افراد بعد از هر مشکلی نظیر شکستگی و یا شکاف در استخوان، آسیب*های ستون فقرات، سکته مغزی، اختلالات عصبی، صدمات ورزشی و انجام جراحی، بدن برای بازگشت به شرایط طبیعی و افزایش عملکرد خود ابتدا بهتر است از خدمات رادیولوژی در منزل استفاده کنند و بعد برای بهبود بهتر از فیزیوتراپی در منزل استفاده کنند..در فیزیوتراپی روش*های متنوعی برای درمان استفاده می*شود که برخی از آن*ها عبارت*اند از: تکنیک*های الکتروتراپی، روش*های درمانی دستی یا برنامه*های مختلف ورزشی، کشش عضلات، ماساژ، طب سوزنی، گرما و سرما درمانی.تمامی این خدمات را بیمار میتواند بصورت فیزیوتراپی در منزل دریافت کند.

منبع https://chatre-firoozei.ir/