مزیت پارتیشن شیشه ای
از محاسن پارتیشن اداری شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی منحصر به فرد
طراحی انعطاف پذیر و کاربردی برای استفاده از شیشه های تک و دو جداره و منحنی
قابلیت استفاده از شیشه های 8 , 10 و 12 میلیمتری
نصب و سریع و آسان
در پارتیشن اداری شیشه ای امکان استفاده از شیشه های مات شونده به جای شیشه های معمولی فضای مدرن کاری شما را کامل تر میکند.
مزیت کاربرد پارتیشن
به طور کلی پارتیشن بدون این که تاثیر اساسی بر ساختار اصلی ساختمان داشته باشد قابلیت نصب و احرا دارد و برخی از انواع پارتیشن که بربروی پایه و ستون های خود نصب می شوند به راحتی قابلیت جایجا داشته و در صورت عدم استفاده به سادگی می توان آنها را از محیط مورد نظر حذف کرد..
پارتیشن به عنوان یک دیوار جدا کننده موقت و دائمی موقعیت مناسبی را برای جداسازی فضا به وجود می آورد که با داشتن قیمت پایین تر نسبت به دیوارهای گچی و هزینه ای مناسب این تقسیم بندی به وجود خواهد آمد. اگر ساخت و ساز برای قسمتی از فضا مد نظر باشد می توان آن را به صورت موقت حذف کرد و مجدد از آن استفاده نمود.
پارتیشن ام دی اف ارزان
ام دی اف ها دارای روکش های متنوعی هستند که مهم ترین آن PVC , HPL و VINILIUM می باشد.

همچنین یکی از روکش های معروف ام دی اف، فرمیکا می باشد. یکی دیگر از روکش های معروف، ملامینه است که در آن کاغذ دکوراتیو آغشته به رزین در شرایطی با حرارت بالا و فشار بالا بر روی تخته ام دی اف چسبانده می شود.

اجرا و نصب پارتیشن اداری ام دی اف دارای مراحل متعددی است. در ابتدا باید محل مورد نظر که قرار است پارتیشن mdf در آن محل نصب شود اندازه گیری و با توجه به کاربرد و فضای مورد نظر پارتیشن mdf طراحی و مورد تایید کارفرما قرار گیرد.